Opinione

Vangjeli bën deklaratën e FORTË: Basha ka provat e “non-gratës” së Berishës, ja çfarë…

Analisti Lorenc Vangjeli tha se Lulzim Basha duhet të bashkëpunonte me drejtësinë për dosjen e

“Ose e imja, ose e askujt”/ Ja pse shqiptari vrau gruan dhe veten

“Po të numërohen ditët”, “Ose do të jesh e imja ose e askujt”- kështu e

Horoskopi Ditor, E Shtunë 30 Shtator 2023

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të shtunën gjatë orëve në vijim,

Rrufeja godet tufën e bagëtive dhe vret 10 krerë dhi në Gramsh, banorët shkojnë dhe shpëtojnë çobanin

Reshjet e shiut, të shoqëruara me bubullima, shkreptima rrufe, kanë përfshirë disa zona të Gramshit

Tronditëse në Greqi, shqiptarja cop’ëtohet nga makineria e mishit

Një rast i tmerrshëm ka ndodhur në qytetin Mesolongi të Greqisë mbrëmjen e sotme. Një

Eksploroni kategoritë kryesore

Zbuloni historitë që kanë rëndësi
Lajme

Lajme

2 Artikuj
njoftime

Njoftime

4 Artikuj
Destinacion

Udhëtime

5 Artikuj
gatime

Kuzhina

55 Artikuj

Na ndiqni

Na gjeni në rrjetet sociale

Krepa Shtëpie për një Mëngjes të Shijshëm, të Shëndetshëm

Të shijshme, të lehta, të ëmbla e të kripura, krepa ka rrëmbyer zemrat e gjithë

Receta e Shijshme e Pulës me Trahana Tradite – Pjata që Duhet ta Provoni

Trahanaja është një nga pjatat më tradicionale të vendit tonë. Përgatitja e saj nis pikërisht

Efektet e Çikores Kundër Diabetit – Mënyrat më të Mira të Përdorimit

Çikorja është nga bimët e egra më të dashura për konsumatorët dhe më të mirat

Sallatë e Ftohtë me Patëllxhanë të Pjekur e Domate

Patëllxhanët janë ushqimi më special për shëndetin e trurit! Lëkura e tyre e purpurt nuk

Përse duhet të vizitoni qytetin e Memaliaj-t këtë verë!

Në jugun e Shqipërisë, një qytet i vogël po bëhet gjithnjë e më shumë i

Saranda: Një Qytet Magjik në Gjirin e Jonit

Saranda është qyteti me të cilin janë 'dashuruar' jo vetëm shqiptarët, por edhe të huajt.

1

Trashëgimia e Familjes Shurdha: Një Përballje e Kulturës dhe Historisë në Qytetin e Shkodrës

Dhoma e familjes "Shurdha" ishte një sallon i aristokracisë në shtëpitë elitare të kohës, i

Magjia e Dubrovnikut: Udhëtimi i Paharrueshëm në Qytetin e Mureve dhe Plazhet e Mrekullueshme

Dubrovniku, një nga qytetet më të njohura në bregdetin e Dalmacisë, ofron një shumëllojshmëri atraksionesh

1

Krepa Shtëpie për një Mëngjes të Shijshëm, të Shëndetshëm

Të shijshme, të lehta, të ëmbla e të kripura, krepa ka rrëmbyer zemrat e gjithë

Receta e Shijshme e Pulës me Trahana Tradite – Pjata që Duhet ta Provoni

Trahanaja është një nga pjatat më tradicionale të vendit tonë. Përgatitja e saj nis pikërisht

Efektet e Çikores Kundër Diabetit – Mënyrat më të Mira të Përdorimit

Çikorja është nga bimët e egra më të dashura për konsumatorët dhe më të mirat

Sallatë e Ftohtë me Patëllxhanë të Pjekur e Domate

Patëllxhanët janë ushqimi më special për shëndetin e trurit! Lëkura e tyre e purpurt nuk

“Ose e imja, ose e askujt”/ Ja pse shqiptari vrau gruan dhe veten

“Po të numërohen ditët”, “Ose do të jesh e imja ose e askujt”- kështu e

Horoskopi Ditor, E Shtunë 30 Shtator 2023

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të shtunën gjatë orëve në vijim,

Tronditëse në Greqi, shqiptarja cop’ëtohet nga makineria e mishit

Një rast i tmerrshëm ka ndodhur në qytetin Mesolongi të Greqisë mbrëmjen e sotme. Një

Vrau gruan e tij në Itali, gjendet i vdekur në makinë Alfred Vefa

Klodiana Vefa është viktima shqiptare e radhës e cila u vra nga ish-burri i saj.

Kërcënohet me vdekje ish-banori i BBV2

Pavarësisht se kanë kaluar më shumë se katër muaj që nga përfundimi i “reality show”,

“Vrapo, mami ka vdekur!”, fëmijët e gjetën Klodianën të pajetë në rrugë

“Vrapo, mami ka vdekur”. Ishte vajza e vogël e Klodiana Vefës, 35-vjeçares shqiptare që u

Vajza doli për gjah me të atin, vritet nga rrufeja 16-vjeçarja

Një vajzë adoleshente në Florida humbi jetën pasi u godit nga një rrufe teksa kishte

“Po të numërohen ditët”, vrasja e 37-vjeçares shqiptare e paralajmëruar: E imja ose e askujt

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Italinë dhe jo vetëm pas vrasjes së 37-vjeçares shqiptare,