“Ja cfarë pritet te ndodh. me SPAK-un”/ Yuri Kim: Nga 2019, janë 70 mln euro asete të sekuestruara!

Hetim nga SPAK për Metën, dhe marrëdhënia juaj me këtë institucion? Yuri Kim: Nuk komentoj

Postuar AK Report 19 mins më parë

Hoxha bën deklaratën e FORTË/ Një nga vrasësit më të kërkuar në Shqipëri është në qarkullim

Më 20 prill të këtij viti, 44-vjeçari Kujtim Meta ra viktimë e një atentati në

Postuar AK Report 2 hours më parë

Rama flet për satelitin:“Kryeinspektorat në qiell”.Do jetë syri që i sheh të gjitha!

Kryeministri Edi Rama është i sigurt se së shpejti do të dërgojmë satelitë në hapësirë

Postuar AK Report 6 hours më parë

Do monitorojnë të gjithë territorin/ Peleshi firmos kontratën 6 milion USD për satelitët Albania 1 & Albania 2

Tiranë - Është finalizuar kontrata për ndërtimin e satelitëve Albania 1 dhe Albania 2. Satelitët

Postuar AK Report 11 hours më parë

Tensione në Turqi/ Presidenti i Turqisë Erdogan lëshon paralajmërimin e fortë ndaj Greqisë duke kërcënuar…

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan ka lëshuar paralajmërime të ashpra ndaj Greqisë, duke paralajmëruar një

Postuar AK Report 1 day më parë

Ervis Martinaj ishte brenda “G-Classit” në laprakë/ Shofer ishte vëllai i ish-deputetes

Në vitin 2019 u zbulua një atentat ndaj Ervis Martinajt. Aktualisht nuk dihet vendndodhja e

Postuar AK Report 1 day më parë

Vendimi hyn sot në fuqi, Rama ‘hap thesin’ dhe rrit pagat! Ja kategoritë që përfitojnë

Kryeministri Edi Rama njoftoi sot se do të rriten pagat e punonjësve të policisë, zjarrfikësve

Postuar AK Report 1 day më parë

US e shpalli “non grata”/ Tom Doshi i shkon Ramës në kryeministri pak para mbledhjes së qeverisë

Kryetari i Partisë Socialdemokrate Tom Doshi ka qenë sot në Kryeministri gjatë mbledhjes së Këshillit

Postuar AK Report 1 day më parë
“Ja cfarë pritet te ndodh. me SPAK-un”/ Yuri Kim: Nga 2019, janë 70 mln euro asete të sekuestruara!

Hetim nga SPAK për Metën, dhe marrëdhënia juaj me këtë institucion? Yuri Kim: Nuk komentoj

19 mins më parë
Hoxha bën deklaratën e FORTË/ Një nga vrasësit më të kërkuar në Shqipëri është në qarkullim

Më 20 prill të këtij viti, 44-vjeçari Kujtim Meta ra viktimë e një atentati në

2 hours më parë

US e shpalli “non grata”/ Tom Doshi i shkon Ramës në kryeministri pak para mbledhjes së qeverisë

Kryetari i Partisë Socialdemokrate Tom Doshi ka qenë sot në Kryeministri gjatë mbledhjes së Këshillit

Postuar AK Report 1 day më parë

Aktualitet

“Ja cfarë pritet te ndodh. me SPAK-un”/ Yuri Kim: Nga 2019, janë 70 mln euro asete të sekuestruara!

Hetim nga SPAK për Metën, dhe marrëdhënia juaj me këtë institucion? Yuri Kim: Nuk komentoj dot për këtë, mendoj se këto

Postuar AK Report 19 mins më parë
Hoxha bën deklaratën e FORTË/ Një nga vrasësit më të kërkuar në Shqipëri është në qarkullim

Më 20 prill të këtij viti, 44-vjeçari Kujtim Meta ra viktimë e një atentati në

2 hours më parë
Rama flet për satelitin:“Kryeinspektorat në qiell”.Do jetë syri që i sheh të gjitha!

Kryeministri Edi Rama është i sigurt se së shpejti do të dërgojmë satelitë në hapësirë

6 hours më parë
Do monitorojnë të gjithë territorin/ Peleshi firmos kontratën 6 milion USD për satelitët Albania 1 & Albania 2

Tiranë - Është finalizuar kontrata për ndërtimin e satelitëve Albania 1 dhe Albania 2. Satelitët

11 hours më parë

Rajoni & Bota

Tensione në Turqi/ Presidenti i Turqisë Erdogan lëshon paralajmërimin e fortë ndaj Greqisë duke kërcënuar…

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan ka lëshuar paralajmërime të ashpra ndaj Greqisë, duke paralajmëruar një

Postuar AK Report 1 day më parë

Një tërmet ka goditur në afërsi të Shqipërisë, duke shkaktuar panik te banorët.

Një tërmet me magnitudë 4.2 ballë është regjistruar pak më parë në Greqi. Tërmeti goditi

Postuar AK Report 2 weeks më parë

E FUNDIT/ Raportohet për atentat me bombë ndaj presidentit Vladimir Putin

Ekziston një pretendim i pakonfirmuar se makina e Vladimir Putin u sulmua në atë që

Postuar AK Report 2 weeks më parë